Skip to content

توسعه مسکن سمنان بیست و هشت ساله شد

توسعه مسکن سمنان بیست و هشت ساله شد.
 

بیست و هشت سال از عمر شرکت توسعه مسکن سمنان می گذرد، در این سال‌ها مدیران و کارمندان ستادی و اجرایی بسیاری با این برند همکاری داشته اند و خاطرات تلخ و شیرینی را به یادگار گذاشته اند. برندی که در استان های مختلف از میهن عزیزمان ایران شروع به ساخت و ساز کرده است؛ اثری بی مانند خلق کرده و چشم هر بیننده ای را به خود خیره کرده است.


اکنون در آستانه بیست و هشتمین سالگرد تاسیس شرکت، مدیرعامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس اکبرلو ، در بیانات ارزشمند خود خاطر نشان کردند که این خانواده بزرگ با همدلی و همکاری سه دهه را پشت سر گذاشته اند و تجربیات بسیاری را کسب کرده اند؛ با آموزش صحیح می‌توان از ظرفیت های بالقوه استفاده کرد و آنها را در مسیر نیل به اهداف شرکت؛ که همان سود سازی برای تمام ذی نفعان خورد و کلان است؛ حرکت داد.
 

در ادامه نیز مدیران ارشد شرکت جناب آقای مهندس زند عضو محترم هیئت مدیره و مدیر فنی واجرایی در خصوص موفقیت های این شرکت سخن به میان آوردند و خاطر نشان فرمودند که مدیران و کارکنان در راستای پیشرفت اهداف کلان شرکت تمامی تلاش خود را خواهند کرد و همچنین جناب آقای عابدی مدیر محترم مالی و اداری ، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات بی وقفه مدیرعامل محترم و اعضاء هیات مدیره با تاکید بر اهتمام کلیه کارکنان در راستای تحقق بودجه سال آتی و بزرگ تر شدن شرکت همراه با برنامه‌ریزی مناسب جهت تامین منابع مالی و مدیریت هزینه ، سال پیش رو را بسیار پر اهمیت در آینده شرکت دانستند . 

 

اختتامیه این مراسم نیز با برش نمادین کیک بیست و هشتمین سالگرد تاسیس این شرکت توسط مدیرعامل محترم، مدیران و کارکنان ستادی برگزارشد. به همین مناسبت مدیریت محترم عامل جناب آقای مهندس اکبرلو در پیامی از همه کارکنان این شرکت تقدیر و تشکر به عمل آوردن آوردنند.